מה זה קוד קופון ואיך משתמשים בו?

מצאתם קוד קופון או שובר הנחה? אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה אומר ואיך משתמשים בו כדי להנות ממבצעים והנחות טובות על המוצרים. זה לא מסובך והאמת די פשוט להסביר.

הנה כל מה שאתם חייבים לדעת.

מה זה קוד קופון?

קוד קופון או קוד שובר הנחה הוא סיסמא או מזהה ייחודי של קופון המציע הנחה או מבצע מסויים על המוצרים שאנחנו רוצים לקנות. באמצעות הזנת קוד הקופון בעמדת התשלום, אפשר להנות מאותה הטבה.

כזכור, קופונים הם תלושים או שוברים אשר מציעים לנו הטבה צרכנית מסויימת כמו הנחה על סך הקנייה שלנו או על מוצרים מסויימים. בחנויות פיזיות פעם היה צריך לגזור קופון ולהציג אותו בבית העסק.

בעידן הטכנולוגי, יש אתרי קניות באינטרנט (חנויות דיגיטליות, אתרי מסחר אלקטרוני וכד') שגם שם אנחנו יכולים להנות מאותם המבצעים שמעניקים הקופונים. אבל שם לא גוזרים את הקופון ושולחים דרך האתר, אלא משתמשים בקוד קופון.

כלומר, כאשר יש מבצע מסויים על המוצר, אז הוא ניתן באופן אוטומטי. אבל לפעמים המבצע לא ניתן אוטומטית אלא רק לאחר הזנה של סיסמא ייעודית כדי לזכות באותה הנחה – אז זהו קוד הקופון.

איך משתמשים בקוד קופון?

להשתמש בקוד קופון ולנצל אותו זה שלב די פשוט ולא מסובך כלל. למעשה, קוד קופון צריך להעתיק ולאחר מכן להדביק בעמדת התשלום באתרי קניות באינטרנט.

כלומר, אחרי שמצאתם את בית העסק, צריך למצוא את הקופון, לבדוק שהוא תקף (מתאים לסוגי המוצרים, אינו פג תוקף, התקיימות תנאים מתלים מסויימים וכד'), להעתיק אותו במחשב או בטלפון ואז להדביק באתר שבו אתם קונים לפני סיום התשלום.

בדרך כלל בעמוד עגלת קניות (סל קניות, Cart) או בעמוד התשלום (צ'ק אאוט, Checkout), יש שדה ייעודי המיועד להזנת קוד קופון (Coupon Code). יכולים להיות לו מגוון של שמות כמו פרומו-קוד, דיסקאונט וכד'.

איך למצוא קודי קופון?

אתר הקופונים קופונה מציג לכם את כל הקופונים של החנויות הדיגיטליות, אתרי קניות ישראליים ובינלאומיים, לפי סוג הקטגוריה ושם בית העסק. כמובן יש גם מגוון של קודי הנחה בהתאם לסוגי המוצר, סך העסקה וכד'.

התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו קוד קופון
-
המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP

מועדון צרכנות קופונה Coupona - הצטרפו בחינם!

קבלו קופונים, מבצעים, עדכונים, הנחות ועוד...

לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email Pinterest