סוגי קופונים – אילו סוגים קיימים? רשימה מלאה

אם אתם רוצים להנות מהטבות של הקופונים, אז חשוב מאוד להכיר את כל הסוגים הקיימים שבתי עסק וחנויות יכולים להציע לכם. הסוגים השונים מתאימים למקרים ושימושים יעודיים, ייתכן ויש גם קוד קופון ייעודי לכך.

אז הנה הרשימה המלאה.

הנחות על מוצרים

קופון של הנחה על מוצרים הוא אחד הסוגים הנפוצים ביותר ולמעשה אתם יכולים לקנות מוצר מסויים בהנחה הניתנת עליו או על קבוצת מוצרים. לרוב אפשר למצוא כאלו קופונים כמו על קולקציה חדשה, על מוצר מסויים שרוצים לקדם אותו.

רכישה ראשונה

אחד הקופונים הידועים הנוספים הוא קופון לרכישה ראשונה או הרכישה הבאה. בדרך כלל תוכלו להנות מהקופון הזה אם אתם עושים קניות בפעם הראשונה אצל חנות או עסק מסויים.

משלוח חינם

במיוחד כאשר עושים קניות באינטרנט, קופון משלוח חינם עושה את זה טוב. הקופון מופעל בדרך כלל בעמוד התשלום, לאחר הוספה לעגלת קניות.

הצעות השקה

כאשר בתי עסק מציעים מוצרים בפעם הראשונה או קולקציה חדשה, לרוב הם יתנו קופון הנחה התואם כדי לקדם את אותו מוצר או באופן כללי כאשר פותחים חנות חדשה או סניף חדש.

הנחה על כל הקנייה

חנויות ואתרי מסחר אלקטרוני לעיתים מציעים גם קופונים על כל סל הקניות. ייתכן והקופון ניתן ברכישה מעל סכום מסויים או תנאים נוספים.

הטבה לקראת אירוע

לעיתים יש הטבות וקופונים מיוחדים לקראת אירוע מסויים כמו חגי קניות בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, שופינג איי אל, יום הרווקים הסיני וכדומה.

חברתי – המונים

קיימים קופונים שמקנים הטבות כאלו או אחרת על מוצרים, כתנאי לכך שירכשו את ההטבה מספר מינימלי של אנשים.

מועדון צרכנות קופונה Coupona - הצטרפו בחינם!

קבלו קופונים, מבצעים, עדכונים, הנחות ועוד...

לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email Pinterest