שופינג איי אל Shopping IL 2023

רוצים להנות ממבצעים שווים או לקבל קופונים ולממש אותם במיוחד לקראת חג הקניות שופינג איי אל Shopping IL? כאן תמצאו את כל המידע. זהו אחד מחגי הקניות שכדאי שתכירו אותם.

מדריך קניות והסבר בנושא.

מה זה שופינג איי אל Shopping IL?

שופינג איי אל Shopping IL הוא אירוע קניות ישראלי בו צרכנים יכולים לחפש ולמצוא עסקים ישראליים מעניינים שאפשר למצוא אצלם מוצרים טובים ולעסקים להגיע לצרכנים שרוצים לקנות אצלם.

היוזמה נערכה לראשונה בחודש נובמבר בשנת 2014 על ידי חברת Google (גוגל ישראל) ומאז ממשיכה. את היוזמה מובילים ביחד עם גוגל, גם אתר ZAP (זאפ השוואת מחירים) וגם משרד הכלכלה והתעשייה.

אם לחלקכם זה לא ברור, אז אם אתם מכירים את חגי הקניות כמו בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני וחגים נוספים – גם שופינג איי אל כזה. אבל הוא ממוקד לישראל בלבד.

בכל שנה משתתפים עסקים וחנויות אשר מציעים מבצעים שווים במיוחד לצרכנים לקראת חג הקניות. Google גם מקדמת את אירוע הקניות בפרסומים והצרכנים יכולים למצוא את החנויות המשתתפות באתר ייעודי לכך.

מתי שופינג איי אל?

שופינג איי אל Shopping IL מתקיים פעם אחת לשנה, בתקופה של חודש נובמבר, חודש הקניות ועונת הקניות הידועה.

שופינג איי אל 2023 השנה מתקיים בימי רביעי וחמישי בתאריכים 08.11.2023 ו-09.11.2023. כך שהחג נמשך יומיים רצופים החל מהשעה 00:00 ביום התחילה.

איך למצוא קופונים לשופינג איי אל?

מגוון חנויות ואתרי מסחר אלקטרוני מציעים מבצעים, הנחות ובמיוחד קופונים אותם אפשר לנצל בתקופה הזו כדי לקנות את המוצרים שרציתם במחירים טובים ותחרותיים יותר. תוכלו למצוא סוגים שונים של מבצעים כמו הנחות על כלל האתר, הנחות על מוצרים מסויימים, אחד פלוס אחד ועוד.

אם אתם מחפשים לקנות במהלך החג שופינג איי אל, הכי משתלם לעשות זאת עם קופונים, מבצעים והנחות שאפשר לבצע קנייה מאותם חנויות ואתרים.

הנה דרכים בהם תמצאו קופונים:

אגב, ניתן לקבל מידע נוסף על אירוע הקניות באתר הרשמי shoppingil.co.il (ShoppingIL by Google) או דרך אתר המבצעים שופינג איי אל Shopping IL (שופינג סייל) המופעל על ידי החברה המפעילה את אתר קופונה.

תאריכי שופינג איי אל

  • שופינג איי אל 2023 – יום רביעי וחמישי 08-09.11.2023.
  • שופינג איי אל 2022 – יום רביעי וחמישי 09-10.11.2022.
  • שופינג איי אל 2021 – יום שלישי ורביעי 09-10.11.2021.

התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו קוד קופון
-
המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP

מועדון צרכנות קופונה Coupona - הצטרפו בחינם!

קבלו קופונים, מבצעים, עדכונים, הנחות ועוד...

לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email Pinterest