יום הרווקים הסיני Singles' Day 2023

קונים גם באתרים סיניים? יש חגיגת קניות שאתם לא רוצים לפספס והיא תחסוך להם המון כסף, הכירו את יום הרווקים הסיני Singles' Day. חגיגת הקניות שמכירים אותה בכל העולם.

הנה הכל, ממש הכל.

מה זה יום הרווקים הסיני Singles' Day?

יום הרווקים הסיני Singles' Day הוא אירוע הקניות הגדול ביותר של סין במהלכו תוכלו למצוא מבצעים שווים במיוחד בעת קניות אצל חנויות וספקים סיניים. האמת, החגיגה מתחילה גם כמה ימים לפני.

יום הרווקים הסיני (ידוע גם בתור גואנגון ג'י או סינגלס דיי) החל במקור באוניברסיטה לפי הסיפור בו רווקים סיניים רצו להיפרד מסטטוס הרווקות והחליטו על חגיגות, מסיבות ואירועים מיוחדים בתאריך 11.11. מאז התרבות חדרה לחברה כולה בסין ומשם כמובן לכל העולם.

חג הרווקים של סין הפך להיות אירוע קניות מאחר שהיה צורך לקנות את כל המוצרים להכנת המסיבות והאירועים. דבר הגרם גם לתרבות קניות ביום זה עם החדירה לחברה כולה.

כיום, עסקים וחנויות בסין, אבל לא רק, גם במדינות נוספת ואפילו כאן בישראל, מציעים מבצעים והנחות מעניינות שכדאי להכיר. אם לחלקכם זה נשמע מוכר, אז יום הרווקים הסיני דומה מאוד לחגיגות בלאק פריידי, סייבר מאנדיי ואפילו שופינג איי אל הישראלי.

מתי יום הרווקים הסיני?

יום הרווקים הסיני Singles' Day מתקיים פעם אחת בשנה בתאריך 11 נובמבר (אגב, 11.11 המורכב מספרות של אחד, מזכיר יחיד, רווק).

יום הרווקים הסיני 2023 השנה מתקיים ביום שבת בתאריך 11.11.2023 ולמשך יום אחד בלבד. אבל, החגיגות כמובן מתחילות כמה ימים לפני.

איך למצוא קופונים ליום הרווקים הסיני?

עסקים וחנויות מסחר אלקטרוני, במיוחד הגדולים של סין, מציעים מגוון של הנחות ומבצעים מעניינים לקראת חג הקניות. עיקר ההנחות בחג הזה הם הנחות עומק על מוצרים מסויימים וקופונים כלליים על סך העסקה.

אתר קופונים קופונה, מאפשר לכם למצוא את הקופונים של החנויות והעסקים לקראת חגיגת יום הרווקים הסיני.

אם אתם מחפשים לקנות במהלך החג יום הרווקים הסיני, הכי משתלם לעשות זאת עם קופונים, מבצעים והנחות שאפשר לבצע קנייה מאותם חנויות ואתרים.

הנה דרכים בהם תמצאו קופונים:

אגב, תוכלו למצוא את החנויות והעסקים הנוספים גם דרך אתר יום הרווקים הסיני בישראל המופעל על ידי חברה המפעילה גם את אתר קופונה.

תאריכי יום הרווקים הסיני

  • יום הרווקים הסיני 2024 – יום שני 11.11.2024.
  • יום הרווקים הסיני 2023 – יום שבת 11.11.2023.
  • יום הרווקים הסיני 2022 – יום שישי 11.11.2022.
  • יום הרווקים הסיני 2021 – יום חמישי 11.11.2021.
  • יום הרווקים הסיני 2020 – יום רביעי 11.11.2020.

התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו קוד קופון
-
המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP

מועדון צרכנות קופונה Coupona - הצטרפו בחינם!

קבלו קופונים, מבצעים, עדכונים, הנחות ועוד...

לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email Pinterest