ט"ו באב 2022 (יום האהבה העברי) – איך למצוא קופונים ומבצעים שווים?

חג האהבה העברי ט"ו באב הוא עוד יום נפלא המזכיר לנו שאנחנו יכולים להעניק מתנות ומוצרים לאהובים שלנו ולהנות מהנחות, קופונים או מבצעים על הרכישה.

הנה כל המידע על החג ועל איך להנות ממבצעים וקופונים.

מה זה ט"ו באב?

ט"ו באב הוא יום האהבה העברי או הישראלי, חג של אהבה בו אנחנו מראים לבני הזוג שלנו עד כמה אנחנו אוהבים אותם (מעבר לימים רגילים כמובן, שגם שם אנחנו מראים את האהבה). פעם, לפי המקרא, בחג ט"ו באב היו רווקים מתלבשים בצורה מהודרת והולכים את הכרמים, בתקווה למצוא את בן או בת הזוג שלהם.

מכיוון שהחג מתקיים באמצע חודש עברי, אז כמובן אפשר לראות את הירח המלא, שהוא גם בפני יכול ליצור אווירה רומנטית בין בני הזוג.

החג מסמל את האהבה ולכן נהוג להעניק מתנות ומוצרים המסמלים זאת כמו למשל פרחים, שוקולדים או מתנות אישיות, אשר מסמלות את הרומנטיקה.

חשוב לציין כי החג הוא לא חג רשמי, לכן למעשה מבחינת יום עבודה או יום עסקים, זהו יום רגיל לגמרי.

מתי ט"ו באב?

ט"ו באב מתקיים תמיד באמצע חודש אב, כך שלפי החודש הלועזי, מדובר על יולי או אוגוסט בכל שנה. לכן, התאריך הלועזי משתנה מדי שנה.

טו באב 2022 השנה חל ביום שישי בתאריך 12.08.2022. מכיוון שזהו חג עברי, הוא נכנס בערב יום לפני, ומסתיים באותו יום בשעות הערב.

איך למצוא קופונים ומבצעים?

אם אתם רוצים לקנות מוצרים או מתנות במיוחד לקראת חג האהבה, אתם יכולים למצוא קופונים שווים או מבצעים שיכולים לסייע לכם לקנות את המוצרים במחירים משתלמים במיוחד.

אתר הקופונים קופונה, מאפשר לכם למצוא את בתי העסק והחנויות המציעים לכם במיוחד קופונים שאסור לפספס. תוכלו לחפש אותם בתיבת החיפוש או להשתמש בתפריט הניווט למעלה.

תאריכי ט"ו באב

  • ט"ו באב 2023 – יום רביעי בתאריך 02.08.2023.
  • ט"ו באב 2022 – יום שישי בתאריך 12.08.2022.
  • ט"ו באב 2021 – יום שבת בתאריך 24.07.2021.
  • ט"ו באב 2020 – יום רביעי בתאריך 05.08.2020.
  • ט"ו באב 2019 – יום שישי בתאריך 16.08.2019.

מועדון צרכנות קופונה Coupona - הצטרפו בחינם!

קבלו קופונים, מבצעים, עדכונים, הנחות ועוד...

לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email Pinterest